Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Економічне процвітання нашої країни багато в чому залежить від політичної стабільності суспільства і ділової активності на місцях. Треба не чекати допомоги від держави, а самому шукати шляхи розвитку виробництва.

 

Перетятько Петро Васильович

БІОГРАФІЯ

Голова наглядової ради Славутського солодового комбінату, член наглядової ради АТ "Укрпиво", керівник робочої групи з розвитку підприємств переробної і харчової промисловості Координаційної ради підприємств та інвесторів АПК України. Член Клубу лідерів якості.

Народився 23 липня 1945 р. у с. Устимівка Полтавської області.
Освіта вища, у 1973 р. закінчив Київський технологічний інститут харчової промисловості.
У 1973-1978 рр. - інженер контрольно-вимірювальних приладів і автоматики Запорізького хлібокомбінату № 1.
У 1979-1985 рр. - заступник головного інженера, головний інженер.
У 1985-1993 рр. - генеральний директор Запорізького пивооб'єднання. Під його керівництвом колектив підприємства одним із перших в Україні перейшов на орендну форму власності, а у 1993 реорганізував завод у Відкрите акціонерне товариство. Ініціатор ділового співробітництва з іноземним інвестором - скандинавською компанією "Балтік Беверіджіз Холдінг" (ББХ). Вибір стратегічного партнера зумовив зростання темпів розвитку підприємства і, як наслідок, практично повну реконструкцію виробництва, виведення на споживчий ринок України вітчизняного пива європейської якості під торговою маркою "Славутич".
Лауреат Міжнародної неурядової нагороди-ордена "Золотий Меркурій" (за підняття національної економіки та розвиток інтеграційних процесів).
Кавалер ордену Св. Станіслава.
Нагороджений орденами: "За заслуги" III ст., ІІ ст. (10.2004 р.), "За трудові досягнення" (рейтинг "Золота фортуна", медаллю "За ефективне управління" Міжнародної кадрової академії.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»